Hakkımızda - Enişte'nin Dağ Evleri Bolu
Hamzabey Köyü Yukarı Mevkii No: 21 Bolu/MERKEZ
e.celik1987@gmail.com

Hakkımızda

 Yanyana  2 adet ortak bahçeli dağevimiz bulunmaktadır. Evlerimizin ikisi de aynı yerde yer almaktadır. İsimlerini ise Bolu'muzun güzelliklerinden almaktadır (Yedigöller, Gölcük). 55 metrekare civarı kullanım alanı olan evlerimizin her biri dubleks olup alt katlarında mutfak, banyo wc, yemek masası ve ufak bir oturma alanı bulunmaktadır. Üst katta ise şömine, çift kişilik yatak ve açıldığında yatak olan ahşap sedirlerimiz ile birlikte bir adet sallanan sandalye bulunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılan evlerimizde üst katta bulunan şömine tamamen misafirlerimizin keyfi için düşünülmüştür. (üzerinde kestane yapılabilir ;) )

Evlerimizde ebeveyn odası olmamakla birlikte Yedigöller dağ evimizde yer yatağı ile birlikte toplamda 6 kişiye kadar, Gölcük dağ evimizde ise yine yer yatağı ile birlikte 5 kişiye kadar aynı anda konaklanabilmektedir.

İşletmemizde kahvaltı ve yemek hizmeti olmamakla birlikte evlerimizin içerisinde ortalama 6 kişilik servis, mini buzdolabı, ocak, tencere, tava, çaydanlık vs bulunmaktadır. Mutfak araç gerecinin yanısıra bitkisel yağ, çay, şeker, baharatlar bulunmaktadır. Bunun yanında bahçemizde semaver ve mangal bulunmaktadır.

Evlerimize gelirken yol üzerinde bizden 3 km öncesinde market ve fırın bulunmakta olup, bulunduğumuz yere günlük ekmekçi de gelmektedir.

Konum olarak Bolu'nun en elverişli yerindeyiz. Bolu'da gezilecek yerler hep zıt yönde olduğundan örneğin Abant tarafında kaldığınızda Yedigöller Mili Parkına gitmek için en az 2 saate yakın yol yapmanız gerekir. Evlerimiz Yedigöller Milli Parkına 35, Gölcük Tabiat Parkı ve Akkayalar Travertenlerine 22, Abant Tabiat Parkı ve Kartalkaya Kayak Merkezine 40 km mesafede hepsinin tam ortasındadır. Evlerimizden çıktığınızda yarım saat ile 1 saat arasında hepsine rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.